с. Козелець,
вул. Київська, 41
подивитись на карті

Пн-Нд: 09:00 - 22:00 +38 067 386 70 04
UA RU
Обрати інший ресторан

Ресторан для весілля

вибираємо серцем!

Весілля – слово, від якого відразу завмирає серце. У нареченої і нареченого – від щирих почуттів один до одного, в батьків – від тривоги, в друзів – від радості. Кожен сприймає це свято по-своєму, але об’єднує всіх одне – місце проведення. Якщо вибирати серцем – воно приведе вас в чудовий заміський ресторан для весілля під Києвом «Бістро Пекаря».

Тут є:

  • Милий ресторанчик з банкетним залом на 36 гостей і літньою терасою на 40 гостей;
  • Гарний зелений двір з місцями для відпочинку (площа території становить 0,4 га);
  • Зручна стоянка під відеоспостереженням і з зарядними станціями для електрокарів;
  • Власна пекарня, де випікають вісім видів хліба, і винний бутік з винами від світових виробників.

Наш заміський ресторан розташувався в мальовничій місцевості – селі Козелець по трасі Київ-Чернігів.

Замовляючи банкетний зал в ресторані для проведення весілля, обов’язково зверніть увагу на особливу пропозицію від шеф-кухаря – м’ясо, приготоване за технологією «аргентинський гриль» Парилья. Гості гідно оцінять цю дуже смачну страву.

Ми розуміємо, що перед весіллям клопоту хоч відбавляй. Тому пропонуємо відмінну послугу – банкети «ALL INCLUSIVE». Наш ресторан для весільного банкету – це приємна підготовка і мінімуму турбот.

Весільний ресторан «Бістро Пекаря»: атмосфера любові і привітності

Весілля має стати найкрасивішим і чудовим днем ​​в житті молодят. Величезне значення має місце проведення і загальна атмосфера. Тому ми продумуємо кожну деталь, щоб свято залишило найприємніші спогади. Затишний ресторан для весілля з виїзною церемонією на природі за Києвом – ідеальний початок для щасливого сімейного життя.

Якщо вам потрібен ресторан для маленького весілля 10, 15, 20 чоловік, можна замовити:

  • Основний зал площею 82 кв. м;
  • Літню терасу, площа якої становить 80 кв. м.
  • Весь ресторан (якщо гостей більше 50 осіб), загальна площа якого становить 316 кв. м.

Перш, ніж замовляти банкетні зали, обов’язково ознайомтеся з меню і цінами. Також огляньте все, щоб особисто переконатися в правильному виборі місця проведення весілля.

Ідеальне поєднання краси природи і інтер’єру, затишна обстановка і святковий настрій – це «Бістро Пекаря» Козелець. Замовляйте ресторан з окремим залом від 30, 50 і до 80 чоловік – і насолоджуйтеся незабутнім святом мрії.

Можна знайти безліч причин, чому краще зняти ресторан для весілля в с. Козелець по Київському шосе. Ми ж назвемо лише одну: тут все ідеально.

Тепер ви знаєте, чому наш ресторан підходить для камерного весілля в Київській області?